Personal

Ledning


Bo Ardström
Biträdande rektor
070-999 10 96
bo.ardstrom@vfhsk.se

Bo Ardström
Biträdande rektor
070-999 10 96
bo.ardstrom@vfhsk.se

Bo Ardström

Tomas Aronsson
Skolledare med särskilda uppdrag
070-252 71 39
tomas.aronsson@vfhsk.se

Tomas Aronsson
Skolledare med särskilda uppdrag
070-252 71 39
tomas.aronsson@vfhsk.se

Tomas Aronsson

Hawar Asaiesh
Linjeledare
070-549 01 29
hawar.asaiesh@vfhsk.se

Hawar Asaiesh
Linjeledare
070-549 01 29
hawar.asaiesh@vfhsk.se

Hawar Asaiesh


Lars Forsmark
Rektor/Skolchef
070-255 40 97
lars.forsmark@vfhsk.se

Lars Forsmark
Rektor/Skolchef
070-255 40 97
lars.forsmark@vfhsk.se

Lars Forsmark

Kristina Lundqvist
Ekonomiansvarig
070-671 63 81
kristina.lundqvist@vfhsk.se

Kristina Lundqvist
Ekonomiansvarig
070-671 63 81
kristina.lundqvist@vfhsk.se

Kristina Lundqvist

Elin Ragnebro
Biträdande rektor
076-671 30 87
elin.ragnebro@vfhsk.se

Elin Ragnebro
Biträdande rektor
076-671 30 87
elin.ragnebro@vfhsk.se

Elin Ragnebro



Allmän kurs - Allmän kurs grund


Cina Aronsson
Linjeledare, Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson
Linjeledare, Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson

Hawar Asaiesh
Linjeledare
070-549 01 29
hawar.asaiesh@vfhsk.se

Hawar Asaiesh
Linjeledare
070-549 01 29
hawar.asaiesh@vfhsk.se

Hawar Asaiesh

Claire Cederholm
Pedagog
070-782 87 79
claire.cederholm@vfhsk.se

Claire Cederholm
Pedagog
070-782 87 79
claire.cederholm@vfhsk.se

Claire Cederholm


Susanna Ek Hällgren
Pedagog
070-776 05 24
Susanna.Ek.Hallgren@vfhsk.se

Susanna Ek Hällgren
Pedagog
070-776 05 24
Susanna.Ek.Hallgren@vfhsk.se

Susanna Ek Hällgren

Simon Granath
Pedagog
076-671 30 84
simon.granath@vfhsk.se

Simon Granath
Pedagog
076-671 30 84
simon.granath@vfhsk.se

Simon Granath

Helena Granquist
Pedagog
070-235 21 90
Helena.Granquist@vfhsk.se

Helena Granquist
Pedagog
070-235 21 90
Helena.Granquist@vfhsk.se

Helena Granquist


Sara Gulin
Pedagog
070-860 88 22
sara.gulin@vfhsk.se

Sara Gulin
Pedagog
070-860 88 22
sara.gulin@vfhsk.se

Sara Gulin

Henry Lehto
Pedagog
070-665 59 32
henry.lehto@vfhsk.se

Henry Lehto
Pedagog
070-665 59 32
henry.lehto@vfhsk.se

Henry Lehto

Tony Lorenzi
Pedagog
073-778 66 75
tony.lorenzi@vfhsk.se

Tony Lorenzi
Pedagog
073-778 66 75
tony.lorenzi@vfhsk.se

Tony Lorenzi


Aziz Omar
Pedagog
072-886 88 02
aziz.omar@vfhsk.se

Aziz Omar
Pedagog
072-886 88 02
aziz.omar@vfhsk.se

Aziz Omar

Johan Romlid
Pedagog
072-453 28 82
johan.romlid@vfhsk.se

Johan Romlid
Pedagog
072-453 28 82
johan.romlid@vfhsk.se

Johan Romlid

Jenny Samuelsson
Pedagog
070-332 93 34
jenny.samuelsson@vfhsk.se

Jenny Samuelsson
Pedagog
070-332 93 34
jenny.samuelsson@vfhsk.se

Jenny Samuelsson


Annica Wilson
Pedagog
070-549 24 48
annica.wilson@vfhsk.se

Annica Wilson
Pedagog
070-549 24 48
annica.wilson@vfhsk.se

Annica Wilson


Allmän kurs distans


Mathias Anbäcken
Linjeledare
021-14 07 05
mathias.anbacken@vfhsk.se

Mathias Anbäcken
Linjeledare
021-14 07 05
mathias.anbacken@vfhsk.se

Mathias Anbäcken

Cina Aronsson
Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson
Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson

Cecilia Fröberg
Pedagog
070-203 15 59
cecilia.froberg@vfhsk.se

Cecilia Fröberg
Pedagog
070-203 15 59
cecilia.froberg@vfhsk.se

Cecilia Fröberg


Fredrik Gustafsson
Pedagog
070-549 24 03
fredrik.gustafsson@vfhsk.se

Fredrik Gustafsson
Pedagog
070-549 24 03
fredrik.gustafsson@vfhsk.se

Fredrik Gustafsson

David Persson
Pedagog
072-549 60 35
david.persson@vfhsk.se

David Persson
Pedagog
072-549 60 35
david.persson@vfhsk.se

David Persson

Jan Pettersson
Pedagog
073-653 73 65
jan.pettersson@vfhsk.se

Jan Pettersson
Pedagog
073-653 73 65
jan.pettersson@vfhsk.se

Jan Pettersson


Michaela Sirén
Pedagog
070-140 93 38
michaela.siren@vfhsk.se

Michaela Sirén
Pedagog
070-140 93 38
michaela.siren@vfhsk.se

Michaela Sirén

Camilla Sörblom
Pedagog
072-549 96 35
camilla.sorblom@vfhsk.se

Camilla Sörblom
Pedagog
072-549 96 35
camilla.sorblom@vfhsk.se

Camilla Sörblom

Kea Rockfeldt
Pedagog
076-671 30 82
kea.rockfeldt@vfhsk.se

Kea Rockfeldt
Pedagog
076-671 30 82
kea.rockfeldt@vfhsk.se

Kea Rockfeldt



Fritidsledarutbildningen


Veronica Eriksson
Pedagog
070-866 46 97
veronica.eriksson@vfhsk.se

Veronica Eriksson
Pedagog
070-866 46 97
veronica.eriksson@vfhsk.se

Veronica Eriksson

Irja Holtter
Pedagog
070-242 65 24
irja.holtter@vfhsk.se

Irja Holtter
Pedagog
070-242 65 24
irja.holtter@vfhsk.se

Irja Holtter


Inspirationskursen (SMF)


Jens Kvistgaard
Pedagog
070-779 62 33
jens.kvistgaard@vfhsk.se

Jens Kvistgaard
Pedagog
070-779 62 33
jens.kvistgaard@vfhsk.se

Jens Kvistgaard

Karin Persson
Pedagog
072-541 71 81
karin.persson@vfhsk.se

Karin Persson
Pedagog
072-541 71 81
karin.persson@vfhsk.se

Karin Persson

Fredrik Stockhaus
Pedagog
070-510 40 33
fredrik.stockhaus@vfhsk.se

Fredrik Stockhaus
Pedagog
070-510 40 33
fredrik.stockhaus@vfhsk.se

Fredrik Stockhaus


Jakop Yildiz
Pedagog, Skyddsombud
070-787 10 34
jakop.yildiz@vfhsk.se

Jakop Yildiz
Pedagog, Skyddsombud
070-787 10 34
jakop.yildiz@vfhsk.se

Jakop Yildiz


Lärar- och elevassistentutbildning


Anny Bustos
Pedagog
072-886 88 00
anny.bustos@vfhsk.se

Anny Bustos
Pedagog
072-886 88 00
anny.bustos@vfhsk.se

Anny Bustos

Jens Kvistgaard
Pedagog
070-779 62 33
jens.kvistgaard@vfhsk.se

Jens Kvistgaard
Pedagog
070-779 62 33
jens.kvistgaard@vfhsk.se

Jens Kvistgaard


Svenska för invandrare (SFI)


Trevan Ahmed
Pedagog
070-866 59 48
trevan.ahmed@vfhsk.se

Trevan Ahmed
Pedagog
070-866 59 48
trevan.ahmed@vfhsk.se

Trevan Ahmed

Fahed Al Daher
Språkstöd
070-549 01 22
fahed.al.daher@vfhsk.se

Fahed Al Daher
Språkstöd
070-549 01 22
fahed.al.daher@vfhsk.se

Fahed Al Daher

Mohammed Alnoufal
Pedagog
070-549 01 22
mohammed.alnoufal@vfhsk.se

Mohammed Alnoufal
Pedagog
070-549 01 22
mohammed.alnoufal@vfhsk.se

Mohammed Alnoufal


Lova Andersson
Pedagog
070-549 01 22
lova.andersson@vfhsk.se

Lova Andersson
Pedagog
070-549 01 22
lova.andersson@vfhsk.se

Lova Andersson

Said Badri
Språkstöd
070-549 01 22
said.badri@vfhsk.se

Said Badri
Språkstöd
070-549 01 22
said.badri@vfhsk.se

Said Badri

Grace Enström
Pedagog
070-462 22 69
grace.enstrom@vfhsk.se

Grace Enström
Pedagog
070-462 22 69
grace.enstrom@vfhsk.se

Grace Enström


Ruth Fessehaie
Pedagog
070-549 01 22
ruth.fessehaie@vfhsk.se

Ruth Fessehaie
Pedagog
070-549 01 22
ruth.fessehaie@vfhsk.se

Ruth Fessehaie

Joachim Götz
Pedagog
072-040 55 21
joachim.gotz@vfhsk.se

Joachim Götz
Pedagog
072-040 55 21
joachim.gotz@vfhsk.se

Joachim Götz

Swesna Kashani
Pedagog
070-242 02 54
swesna.kashani@vfhsk.se

Swesna Kashani
Pedagog
070-242 02 54
swesna.kashani@vfhsk.se

Swesna Kashani


Dragana Lazic
Pedagog
070-549 01 78
dragana.lazic@vfhsk.se

Dragana Lazic
Pedagog
070-549 01 78
dragana.lazic@vfhsk.se

Dragana Lazic

Avesta Mirza
Pedagog
070-549 01 22
avesta.mirza@vfhsk.se

Avesta Mirza
Pedagog
070-549 01 22
avesta.mirza@vfhsk.se

Avesta Mirza

Rumana Mohameduur
Pedagog
076-671 30 80
rumana.mohameduur@vfhsk.se

Rumana Mohameduur
Pedagog
076-671 30 80
rumana.mohameduur@vfhsk.se

Rumana Mohameduur


Aisia Nyirenda
Pedagog
070-549 01 64
aisia.nyirenda@vfhsk.se

Aisia Nyirenda
Pedagog
070-549 01 64
aisia.nyirenda@vfhsk.se

Aisia Nyirenda

Caroline Närhi
Pedagog, Huvudskyddsombud
070-549 01 22
caroline.narhi@vfhsk.se

Caroline Närhi
Pedagog, Huvudskyddsombud
070-549 01 22
caroline.narhi@vfhsk.se

Caroline Närhi

Jazmin Pettersson
Pedagog
073-837 24 10
jazmin.pettersson@vfhsk.se

Jazmin Pettersson
Pedagog
073-837 24 10
jazmin.pettersson@vfhsk.se

Jazmin Pettersson


Zainab Sami
Pedagog
072-536 91 77
zainab.sami@vfhsk.se

Zainab Sami
Pedagog
072-536 91 77
zainab.sami@vfhsk.se

Zainab Sami


Övrig personal


Robert Abrahamsson
Vaktmästare
072-549 93 44
robert.abrahamsson@vfhsk.se

Robert Abrahamsson
Vaktmästare
072-549 93 44
robert.abrahamsson@vfhsk.se

Robert Abrahamsson

Staffan Andersson
Marknadsföring, kommunikation
073-593 23 23
staffan.andersson@vfhsk.se

Staffan Andersson
Marknadsföring, kommunikation
073-593 23 23
staffan.andersson@vfhsk.se

Staffan Andersson

Cina Aronsson
Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson
Vägledare
070-320 90 48
cina.aronsson@vfhsk.se

Cina Aronsson


Mikael Burell
IT-tekniker
073-026 33 44
mikael.burell@vfhsk.se

Mikael Burell
IT-tekniker
073-026 33 44
mikael.burell@vfhsk.se

Mikael Burell

Maria Fredriksson
Administration
021-490 02 81
maria.fredriksson@vfhsk.se

Maria Fredriksson
Administration
021-490 02 81
maria.fredriksson@vfhsk.se

Maria Fredriksson

Arto Häkkinen
Vaktmästare, Skyddsombud
076-770 77 51
arto.hakkinen@vfhsk.se

Arto Häkkinen
Vaktmästare, Skyddsombud
076-770 77 51
arto.hakkinen@vfhsk.se

Arto Häkkinen


Rudolf Jacobson
Studievägledare
070-496 70 41
rudolf@bredband2.com

Rudolf Jacobson
Studievägledare
070-496 70 41
rudolf@bredband2.com

Rudolf Jacobson

Cecilia Phan Lam
Ekonomi, Administration
021-490 02 83
cecilia.phan.lam@vfhsk.se

Cecilia Phan Lam
Ekonomi, Administration
021-490 02 83
cecilia.phan.lam@vfhsk.se

Cecilia Phan Lam

Kea Rockfeldt
Kurator
076-671 30 82
kea.rockfeldt@vfhsk.se

Kea Rockfeldt
Kurator
076-671 30 82
kea.rockfeldt@vfhsk.se

Kea Rockfeldt